GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tryffelvas 7908320
nr 790 8320
Tryffelvas
Hans Hedberg, signerad, höjd: 14
Kondition: slipåad nagg i botten
Utrop:
1.200 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 november 2012
kl 19:44:28
9/11 17:56:17